اکنون میتوانید فالوور های IG را با ربات اینستاگرام بالا ببرید آرایش ، زیبایی و مدل لباس

دستگاه توزیع منحصر به فرد می تواند در  ربات اینستاگرام به شما علاقه مندان و پیروان بیشتری دهد. کدام نوع قیمت را به محبوبیت می دهید؟

اخیرا بدون نیاز به خرید فالوور اینستاگرام به پادشاه برنامه های رسانه های اجتماعی تبدیل شده است. همانطور که در اینجا اشاره میکنیم،  اینستاگرام اکنون نه تنها پلتفرم اصلی برای کاربران فعال است بلکه همچنین بازاریابان رسانههای اجتماعی به دنبال استفاده از افراد خود برای هدایت ترافیک، تعامل و روشن ساختن محصولات و خدماتشان هستند.

اکنون در اطراف  اینستاگرام وجود دارد، و به طور متوسط ​​کاربران ممکن است با تعداد ناامیدکننده پیروان خود مقایسه کنند، در مقایسه با حسابهایی که اکثرا دنبال می کنند.

هرگز نترس! حالا شما می توانید پاکت نامه و حتی نمره را باز کنید.
پیروان اینستاگرام جعلی جریان اصلی را دنبال می کنند

اگر شما در روسیه یا جمهوری چک زندگی می کنید، خرید فالوور اینستاگرام دوست دارد ممکن است به راحتی به یک دستگاه فروش در بازار تبدیل شود.

این دستگاه که توسط شرکت روسی Snatap ساخته شده است، علاقه مندان و پیروان رسانه های اجتماعی را به فروش می رساند. فقط در دستگاه  ربات اینستاگرام خود وارد شوید، هزینه را پرداخت کنید، و گوشی خود را به عنوان صعودی های پیروان خود چک کنید.

فقط برای کوهی از هرزنامه که بعدا دریافت میکنید آماده باشید این یک قیمت کوچک برای پرداخت محبوبیت است.

صادقانه بگویم، من تعجب نمی کنم که کسی چنین دستگاهی را ساخته است. اگر میخواهید پیروان اینستاگرم بخرید، واقعا سخت نیست. حتی یک مقاله wikiHow در آن وجود دارد.

با این حال، آیا حرکت خوبی است؟ برای برخی، این تقویت فقط چیزی است که آنها باید از وبلاگ خود خارج شوند.

طبق گفته کریستن جسیس، وبلاگ نویس هلندی، این روند کار می کند، حتی اگر احساس می کند کمی عصبانی است. Jassies می گوید: “پیروان خرید برای تصویر من کمی کار کرده اند. “آیا من خوشحال هستم؟ بله آیا این استراتژی را توصیه می کنم؟ نه، اما دروغ نمی گویم که می تواند برای تصویر شما کار کند. “

“آیا این استراتژی را توصیه می کنم؟ نه، اما دروغ نمی گویم که می تواند برای تصویر شما کار کند. “

نادیده گرفتن Jassies با علاقه به خرید، بی اساس نیست. پس از همه، زمانی که شما  اینستاگرام را دوست دارید، شما در حال خرید تورم هستید، اگر رقبای خود را به سرعت جذب کنید، می توانید در معرض آسیب زدن به نام تجاری خود قرار بگیرید.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران

افزایش لایک اینستاگرام

هنگامی که شما به یک شخصیت محبوب رسانه های اجتماعی نگاه می کنید، تعدادی از علاقه مندان و پیروان آنها ممکن است اولین تصور واقعی شما از آنها باشد.

ممکن است پس از مشاهده پست ای که دوست دارید، روی نام خود کلیک کرده و اولین کسی باشید که اعتراف می کند که شمار مشترکین بالا مرا وسوسه می کند. این به ادراک می رسد، و اگر می فهمم که کسی محبوب است، من بیشتر تماشا می کنم.

اما اگر این ادراکات با محتوای مرطوب و یا حتی هیچ چیز دنبال شود، شما نیز ممکن است پول خود را در شومینه پرتاب کنید. حتی وقتی که محتوای قانع کننده ای نداشته اید، حتی تسخیر کننده ترین طرح پیروی می کند.

اگر میخواهید نمونه خوبی از این را ببینید، مایکل آینسلی را در وبلاگ Hootsuite بررسی کنید. آینسلی خرید 1000 پیجر را مستند کرد و در نهایت توصیه او فقط برای انجام کارهای سخت است.

که ما را در یک تقاطع کوچک قرار می دهد. هنگامی که شما پیروان اینستاگرم را خریداری می کنید، شما در حال خرید تورم هستید که تاثیر نامطلوب مثبت بر روی نام تجاری شما ندارد. برعکس، این افزایش تنها چیزی است که شما نیاز دارید تا سطح بعدی شمار مشترک را تامین کنید.

من فکر می کنم که همه اینها به سختی که می خواهید کار کنید تا از این حرکت استفاده کنید.

برای این موضوع، اگر شما قبلا کار سختی نداشته باشید، این حرکت احتمالا شما را خیلی خوب نمی کند. به همین دلیل مهم است که به حفظ بهترین عادت های ارسالی از جمله بهترین زمان برای ارسال محتوای خوب است.

البته، اگر شما نوعی است که ترجیح می دهد صادقانه بیش از تورم، شما همچنین می خواهید برای چشم پوشی از ربات ها رسانه های اجتماعی. به این ترتیب، می توانید بگویید که محبوبیت چه کسی خریداری شده یا واقعی است.

هرچند که من مطمئن هستم این است که اگر بخواهید این افزایش اضافی را انجام دهید، فقط چند دلار است. آیا این ایده خوبی است که این افزایش را برای شما به ارمغان بیاورد یا خیر.